Strona główna

O firmie


  katalog  
 
 
 

    Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie istnieje na polskim rynku od 1951 r. . W pierwszych latach pracy przedmiotem działalności były głównie usługi ochrony obiektów oraz drobne usługi dla ludności. Z czasem gama usług rozszerzyła się do ponad 20 branż. Z początkiem lat 80 uruchomiony został nowoczesny zakład produkcji krawieckiej, który oferuje produkcje atestowanej odzieży ochronnej i roboczej najwyższej jakości o nowoczesnym wzornictwie. Zakład wykonuje wszelkie zamówienia dla służby zdrowia i hotelarstwa. Jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom i normom oraz dostosować charakter produkcji do indywidualnych wymagań klientów.

    Główną specjalnością firmy są profesjonalne usługi ochrony osób i mienia prowadzone z zastosowaniem wszystkich nowoczesnych środków oraz produkcja specjalistycznej odzieży roboczej. Usługi ochrony oparte są o specjalistyczne jednostki ochrony fizycznej oraz jednostki szybkiego reagowania z wykorzystaniem systemów monitoringowych. Działalność ta prowadzona jest w oparciu o Koncesję L-0269/00 Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

   Spółdzielnia prowadzi działalność na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego. Utworzonych jest 6 oddziałów terenowych: w  Ełku, Giżycku, Kętrzynie, Lidzbarku Warmińskim, Olsztynie i Ostródzie.

  
   Zakład Produkcyjny w Kętrzynie jest jednym z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Polsce. Zakład istnieje już ponad 30 lat i zatrudnia kilkadziesięciu wysoko wyscpecjalizowanych  pracowników wyposażonych w nowoczesny park maszynowy do produkcji odzieży roboczej w tym:

Profesjonalny komputerowy system do przygotowania produkcji odzieży SGS

– OPTITEX - DIGITIZE – digitalizacja – moduł pozwalajacy na wprowadzenie gotowych elementów do komputera łącznie ze wszystkimi istotnymi informacjami, wyposażony w opcję automatycznego stopniowania szablonów,
 - MARK- plany rozkroju – moduł pozwalaacy na przygotowanie planów rozkroju tkaniny.

HAFCIARNIĘ - maszyny firmy TAJIMA

  < Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie (c) 2010

Poprzeczna 11, 10-282 Olsztyn
NIP: 739 020 01 69

+48 89 526 85 96             produkcja@sp-wulkan.pl